Ana Sayfa 
       Kurumsal 
       Ürünler 
       Kluthe-Sistem 
       Haberler 
       İletişim 
       English   Deutsch
 
 
 
Haberler < geri   
KLUTHE HAKUFORM L Serisi Premium Metal İşleme Yağları    

KLUTHE  HAKUFORM L  Serisi Premium Metal İşleme Yağları

GTL (Gas-to-Liquid) teknolojisi ile üretilen tam sentetik Metal işleme ürünleridir. Hakuform L serisi ürünler kokusuz  ve kükürt, organik nitrojen ve aromatik birleşik içermemektedir.    

   İlgili dosyayı incelemek için

   İlgili videoyu izlemek için31.03.2010 - HAKUPUR 465 - Daldırma-, Ultrasonic-, Yüksek Basınç - ve Stream Jet Cleaner    
Orta Alkali, Yüksek Alkali Yağ Alma Ürünlerine Alternatif

-Fosfat- ve bor free Yüksek alkali ürünler genellikle inatçı lekelerin (gafit yağ karışımı, taşlaşmış soğutma sıvıları vs) uzaklaştırılmasında kullanılır. Yüksek alkali ve yüksek tuzlu temizleme ürünleri, kireç kalıntıları ve tuz  kalıntılarını sistem parçalarına bırakır, yüksek sıkıntıya neden olur ve genellikle değiştirilmesini gerektirir.
Suyla Karışabilen Soğutma Sıvılarında Sürekli Bakteri Önleyici (MM MaschinenMarkt 9/2010 - Biolit® 100)    
Bakteri önleyici BIOLIT® 100 , suyla karışabilen soğutma sıvılarında geniş bant ile BT aktif maddesini sürekli olarak çözeltiye yayar. Üreticiye göre, biyocid özel bir kaplamaya tabi tutulur ve böylelikle düşük konsantrasyonda sürekli olarak aktif maddeyi çözeltiye yayar.

Suyla karışabilen soğutma sıvılarında sürekli bakteri önleyici Steril bir çözelti ya da emülsiyon elde etmek için artık ayrı olarak biyocid eklemeye gerek yok. Özel bir tekstil torba içinde bulunan BIOLIT® 100, tank içersinde akışın düşük olduğu bir bölgeye yerleştirilmelidir.
 
 

KLUTHE DURANER A.Ş. Minareli Çavuş Bursa OSB Mor Cad. No: 4A Nilüfer/BURSA Tel.: +90 224 502 00 86 Faks: +90 224 501 13 54 E-Posta: info@klutheduraner.com.tr